Інсайдер розкрив, коли вийде режисерська версія «загону самогубців» девіда ейра

21

Як тільки «ліга справедливості зака снайдера» перетворилася з мрії в реальність, коли було оголошено, що бачення режисера все ж побачить світ.

Після релізу фільму на hbo max фокус майже миттєво змістився на режисерську версію «загону самогубців» девіда ейра. Цього року було багато чуток про те, що фільм ось-ось отримає «зелене світло». Але цього не сталося.

Виконавчий директор warnermedia енн сарнофф не тільки категорично заперечувала можливість виходу режисерської версії першого «загону» , але і спростувала всю інформацію про можливі обговорення кінокоміксу. У довгій, пристрасній заяві своїм прихильникам режисер подякував їм за непохитну підтримку і похвалив різні інтернет-кампанії, які намагаються привернути увагу громадськості, але сказав, що не буде говорити про так званий ayer cut.

Чи означає це, що спекуляції закінчені? аж ніяк. За словами інсайдера майка саттона з geekosity, початкова версія комерційно успішного, але розкритикованого блокбастера кіновсесвіту dc може з’явитися на hbo max вже в наступному році. За загальним визнанням, інформація саттона в значній мірі походить від нього самого і суперечить усьому, що ми чули від студії до цих пір, але це не означає, що це неправда на всі 100%.