Insurgency: sandstorm виходить на консолі

22

insurgency: sandstorm , шутер від першої особи, став доступний на playstation 4 і xbox one. Геймери на playstation 5 і xbox series x можуть насолоджуватися грою з роздільною здатністю 4k і 60 fps. У 2022 році гра отримає додаткові поліпшення і функції, унікальні для playstation 5 і xbox series x / s.

бийтеся з іншими гравцями в динамічних pvp-режимах або сформуйте загін з друзями для напружених спільних матчів. Пориньте в напружений сучасний конфлікт і боріться в нервових багатокористувацьких режимах в кооперативному режимі і pvp. Відчуйте кожен постріл і остерігайтеся кожного удару під час захоплюючих військових операцій.

Стандартна версія доступна в магазинах та інтернет-магазинах. Видання gold і deluxe доступні в цифровому вигляді. Deluxe edition включає insurgency: sandstorm і year 1 pass, а gold edition включає insurgency: sandstorm, year 1 pass і year 2 pass, вміст яких буде доступний протягом року після випуску. Кожен річний абонемент включає в себе 16 наборів косметики і бонус у вигляді 4 предметів для власників year 2 pass.