Iqoo може відокремитися від vivo і стати самостійним брендом смартфонів

17

Бренд iqoo, за повідомленнями обізнаних мережевих джерел, може відокремитися від китайської компанії vivo і стати повністю самостійним в першій половині наступного року.

Тут і нижче зображення fonearena

Vivo анонсувала марку iqoo в січні 2019-го. З тих пір цей бренд динамічно розвивався, випускаючи смартфони з привабливим співвідношенням характеристик і ціни. Йдеться, що в даний час iqoo, по суті, не потребує допомоги з боку материнської компанії.

Тому наступного року iqoo вийде зі складу vivo і буде безпосередньо контролюватися китайською групою bbk electronics. Саме вона володіє торговими марками oppo, oneplus, vivo і realme.

Говориться, що iqoo готує нові апарати серій z5x і neo з процесором snapdragon 888. Офіційна презентація цих моделей очікується вже в наступному місяці.

Повідомляється також, що сама vivo до кінця поточного року анонсує перший смартфон нового сімейства t-series. Він дебютує на початку листопада і буде пропонуватися за ціною від 310 до 390 доларів сша.

За оцінками counterpoint technology market research, vivo займає п’яте місце в списку найбільших світових постачальників смартфонів. У другому кварталі нинішнього року частка компанії становила близько 10 %.