Кабели Micro USB, Apple Lightning и Type-C

5-19-2017

Заряджати гаджети, з’єднувати їх між собою, зі стаціонарними комп’ютерами, фото — і відеокамерами, периферією доводиться щодня. Для передачі даних передбачені бездротові та дротові порти. Останні оснащені роз’ємами певного формату. Для стикування мобільних пристроїв застосовується USB кабель, іншими словами – перехідник-адаптер. Ми пропонуемо Кабели Micro USB, Apple Lightning и Type-C
Він рятує, коли потрібно підключити до стаціонарного ПК флешку. Без кабелю доводиться лазити під стіл і рухати системник, оскільки порт часто розміщують позаду. Також адаптер корисний, коли потрібно винести модем в те місце, де сигнал найсильніший, а не прив’язувати до комп’ютера. Крім того, перехідник використовують замість зарядного пристрою – при синхронізації з комп’ютером відбувається зарядка смартфонів, планшетів або інших гаджетів.
Від якості і параметрів цього аксесуара залежить стабільність і сила сигналу. Трапляється, що гаджет «не бачить» підключений шнур або зв’язок раптово зникає. Це відбувається із-за неякісного або неправильно підібраного перехідника. Тому, перед тим як купити товар, важливо розібратися в характеристиках usb кабелів.
Види і параметри юсб кабелів
Інтерфейс USB класифікують за:
Стандарту, або формі роз’єми: Type-Type A і-B, Type-C.
Порт використовується для підключення мишок, флешок. Профіль роз’єму B залежить від пристрою, для якого він призначений. Стандартний дріт має на одному кінці роз’єм A, на другому – B. Type-C – симетричний і тонкий. Завдяки цьому його розміщують на бічних сторонах корпусу ультратонких девайсів.
Розміром: стандартний, міні, мікро юсб кабель. Ці типи реалізовані в роз’ємах Type-A і Type-B. Розмір порту C порівняємо з micro-B.
Довжині: чим вона більше, тим сильніше згасає сигнал і падає його швидкість. Краще купувати перехідники до 3 м.