Какой солнцезащитный крем лучше

11-18-2017

20-річні фундаментальні дослідження, що застосовуються в косметології

Institut Esthederm був заснований Жаном-Франсуа Летурнером і Жаном-Ноелем Торелем і існує вже більше 20 років. Летурнер – спеціаліст з маркетингу та торгівлі і, Торель – фармацевт і біолог. Разом вони вирішили здійснити практичне використання новітніх відкриттів у галузі біології і присвятити їх проблем шкіри, — збереження її молодості, блиску і краси. Ми розповімо какой солнцезащитный крем лучше.

Досить амбітно! Подібні амбіції ґрунтуються на філософії, яка з самого початку протистояла усталеним ідеям. Допитливі і відкриті, Жан-Француа Летурнер і Жан-Ноель Торель зуміли зібрати навколо себе фахівців найрізноманітніших професій. З дня свого заснування Institut Esthederm співробітничав не тільки з дерматологами, але і з біологами, дієтологами, хіміками, биофизиками, дослідниками в області виробництва молочних продуктів, скляної промисловості. Віталося все, що могло допомогти подальшому розвитку наукових досліджень.

За кілька років було зареєстровано безліч запатентированных формул, що дозволило створити понад ста абсолютно нових коштів.