Китайці створили повністю функціональний міні-пк з rtx 3060 ti і intel core i7 11700k

27

Пора зізнатися, кожен з нас коли-небудь мріяв стати проектувальником пк. Ви б не стали читати цю новину, якби не цікавилися технікою в такому руслі. Поза сумнівами, хтось вже здійснив мрію і зібрав кілька настільних систем, проте «переплюнути» китайську компанію suchao modding&design навряд чи зможуть одиниці. Вона зібрала повністю робочу систему з мікро-компонентів.

дивовижний геймерський міні-пк поєднав в собі максимум творчого духу і винахідливості. Зокрема, якщо поставити всю композицію десь в кутку кімнати, вийде кімната в кімнаті. У проекті задіяні всі бажання геймерів: ігрове крісло, кондиціонер, продуктивний пк з трьома моніторами, комод з декількома геймпадами, телевізор, незрозумілі дизайнерські елементи в стилі раннього кіберпанку і багато-багато іншого.

крім приголомшливої деталізації (спробуйте ретельно розглянути і оцінити кожну деталь композиції), розробники зробили так, щоб обладнання працювало. Геймерський пк включає в себе процесор intel core i7 11700k і дефіцитну відеокарту rtx 3060 ti. Як саме її вдалося зменшити і після цього зробити працездатною – невідомо, проте над цим точно працювали не менше декількох днів. Можливо, навіть тижнів. Барвисто завершує картинку електрогітара і чіпси lays.джерело.