Компанія valve повідомила, що steam deck знаходиться на завершальній стадії розробки

8

Ця новина надійшла з офіційного повідомлення valve в steam store, опублікованого вчора, 14 вересня. На початку повідомлення valve пояснює тим, хто з нетерпінням чекає виходу пристрою, що обмежена кількість девкітів вже знаходиться в руках розробників, і вони можуть протестувати свої ігри до їх виходу на steam deck в кінці цього року.

Далі valve повідомляє, що steam deck знаходиться на»фінальній стадії розробки». Зокрема, компанія заявляє, що зараз вона чекає відгуки розробників, які отримали свої набори для розробки, і включить ці відгуки в остаточний дизайн продукту перед його відправкою споживачам.

Однак досі ведуться суперечки про те, чи дійсно на steam deck можна буде запускати деякі популярні ігри. Раніше в цьому році стверджувалося, що на steam deck не зможуть працювати такі ігри, як apex legends і destiny 2 через їх анти-читерського програмного забезпечення, в той час як valve стверджувала, що всі ігри з великої бібліотеки steam можуть працювати на пристрої. Зовсім недавно один з розробників консолі заявив, що якщо на steam deck не запускаються всі ігри, представлені на вітрині, то valve вважає це помилкою, яку необхідно виправити.