Кооперативна стратегія dwarfheim вийшла з раннього доступу

14

Повноцінний реліз не пішов грі на користь.

dwarfheim 8 –&>- колись багатообіцяюча кооперативна стратегія з вдалою задумкою. Реалізація підкачала-якщо тестування і перший етап вселили надію в гравців, то після релізу вона витанула.

Так як гра розрахована на режим 3v3, багато гравців бажали випробувати в першу чергу саме його. На жаль, низька населеність серверів (0) не дозволить повною мірою оцінити режим. Розробники заздалегідь придумали рішення: однієї копії гри якраз вистачить на 3 осіб, а місце ворогів займуть боти.

Ідея відмінна, особливо для гри за 25 баксів. Але майже всі нечисленні гравці скаржаться не тільки на неможливість знайти мережеву гру, але також на проблеми в кооперативному режимі: сируватий білд на unity регулярно вилітає, зв’язок між гравцями втрачається, довгі завантаження заважають геймплею.

Релізна версія не виправила основні технічні проблеми, а лише додала трохи нового контенту і підтягнула інтерфейси. Розробники надали невдалий ранній доступ реалізацією локального кооперативу, подякували сообшество і вибачилися перед фанатами стратегій за підсумковий провал dwarfheim .

Доступна в steam.