Коул-миротворець: blizzard сказала, як перейменує маккрі з overwatch

19

Деякий час тому blizzard потрапила в епіцентр скандалу, пов’язаного з домаганнями і утисками співробітників за статевою ознакою. Мало це все насправді місце чи ні, нас не особливо хвилює, але наслідки для компанії та її проектів виявилися серйозними: настільки, що окремих персонажів відеоігор, названих на честь реально існуючих розробників з blizzard, які опинилися активними учасниками скандалу, довелося перейменувати.

Зокрема, стрілець джессі маккрі з overwatch, названий на честь провідного дизайнера рівнів в blizzard, сходив в загс і подав заяву на зміну імені. Відтепер персонажа зватимуть коул кессіді, що трошки нагадує касія колхауна з «вершника без голови».

Meet cole cassidy.rides into overwatch october 26. Pic.twitter.com/ct6pmanxns

— overwatch (@playoverwatch)october 22, 2021

Рішення набуде чинності вже наступного вівторка, 26 жовтня. Тоді ж і дізнаємося, чи витратила blizzard купу сил і ресурсів на те, щоб переозвучити величезну кількість реплік персонажів, в яких прямо згадується ім’я «маккрі».

Наскільки дане рішення blizzard приживеться, сказати важко, але, очевидно, перші місяці і навіть роки гравці за звичкою будуть називати даного персонажа по-старому, чим практично повністю знесмислять дії студії.