Кращі ігри про зомбі для android

23

Жанр зомбі-один з фаворитів любителів хоррору. Ігри про зомбі також користуються величезним попитом у любителів мобільних ігор. З цієї причини ми створили список кращих ігор про зомбі, які ми можемо завантажити прямо зараз для android.

Zombie frontier 4

Zombie frontier 4-це відмінна гра про зомбі, яка переносить нас в бойову битву і стрілянину по зомбі від першої особи. Завдяки якісній графіці ми можемо випробувати відчуття справжнього апокаліпсису. Ми можемо вбивати зомбі легендарним зброєю в 3d і дивитися, як ця нежить вибухає. Також ми можемо спілкуватися і співпрацювати з іншими людьми по всьому світу і, звичайно ж, покращувати свій арсенал.

Plants vs. Zombies free

Ця гра в поданні не потребує, так як це класика в плані мобільних ігор про зомбі. Мета полягає в тому, щоб удобрювати наші рослини, в той час як група зомбі, спраглих веселощів, збирається вторгнутися на нашу територію. Щоб уникнути цього, ми скористаємося арсеналом з 49 рослин для боротьби з зомбі. Стрілки насінням, горіхові щити, вишневі бомби і багато іншого, щоб зупинити 26 видів зомбі. Також варто відзначити, що в plants vs. Zombies free є більше 50 рівнів і всілякі настройки, для поліпшення ігрового процесу.

У грі dead trigger 2 є все, від захоплюючої графіки до захоплюючого сюжету. У цьому зомбі-шутері 50 видів зброї, включаючи снайперську. Дія гри розгортається в 600 військових сценаріях, включаючи одиночну кампанію, глобальну місію і додаткові місії. Дана гра має дуже високу оцінку в google play і безліч позитивних відгуків.

Zombie catchers

Це дуже приваблива гра про зомбі, яка має величезну кількість завантажень. Zombie catcher — це пригодницька гра, дія якої відбувається в світі, захопленому зомбі. Нежить заповнила планету земля, але нам пощастило, так як у нас є мисливці на зомбі, ей джей і бад. Наша мета-об’єднати зусилля, щоб зловити всіх зомбі і знову зробити землю безпечним місцем.

Отже, це кращі ігри про зомбі, які ви можете завантажити на свій android пристрій прямо зараз. Якщо ви знаєте про будь-які інші подібні ігри, будь ласка, напишіть про це в коментарях.