Круті фішки додатки яндекс, які полегшать вам життя

21

Додаток яндекс вже давно викликає у мене великий інтерес. З кожним оновленням сюди додаються унікальні фішки, які дуже складно знайти в інших програмах app store. Скажіть мені ще пару років тому, що я скачаю пошуковик собі на айфон, я б не повірив, однак це правда так. Так, можна окремо знайти блокувальник спам-дзвінків або перекладач, але коли все в одному — дуже круто. Сьогодні пропоную розібрати всі актуальні фічі цього софта і відповісти на питання: а чи варто воно скачування?

Додаток яндекс обов’язково до завантаження. Я вам це доведу.

Компанія яндекс вже давно радує російських користувачів якісними продуктами. Тут і нова станція, і чудовий кінопошук за передплатою, і відмінний сервіс яндекс.музика, який краще за всіх інших стрімінгових майданчиків підбирає композиції російською мовою. Однак є речі, про які більшість людей просто не знає. Я говорю про звичайний пошуковому додатку яндекс.

Не варто купувати айфон, візьміть його в оренду.

Визначник номера на айфон

Визначник номера-маст хев фіча на вашому пристрої.

Спам-дзвінки-справжня біда сучасного суспільства. Кожен день і не по разу на мій номер надходять невідомі дзвінки, де, піднявши трубку, я або чую мовчання, або «вам схвалено пропозицію по кредиту». Тому, коли ще в 2019 році яндекс сказав, що можна позбутися від докучливих дзвінків банків — я відразу ж його встановив.

Так, існує ще купа способів позбутися від спаму, але, знову ж таки, яндекс орієнтований на російського користувача, а значить краще знає і розуміє нас. У минулому автор appleinsider.ru іван кузнєцов вже розповідав вам про те, як заблокувати спам-дзвінки на айфоне . У своєму пості мій колега докладно описав всі нюанси роботи. Рекомендую до прочитання. А я просто наведу коротку інструкцію по установці:

 • скачайте додаток яндекс з app store.
 • відкрийте налаштування, далі телефон.
 • виберіть блокування та ідентифікація виклику.
 • увімкніть тумблер навпроти яндекса.
 • запустіть яндекс і перейдіть в сервіси.
 • виберіть вкладку визначник номера.
 • відкрийте розділ блокування дзвінків.

Знайти розділ сервіси в додатку яндекс не так просто.

Блокування sms на айфоне

Дзвінки це півбіди, є ще sms. Друзі, ніхто не в курсі, sunlight ще працює? по-моєму, вони закриваються вже кілька років, але досі не розумію, навіщо сповіщати про це мене. Золото я купую не більше одного разу на рік, а sms отримую майже кожен день. Прийшов час покласти край набридливим повідомленнями, тим більше, що зробити це досить просто. Щоб включити фільтрацію смс , вам знадобиться:

 • розблокувати айфон.
 • завантажити додаток яндекс з app store.
 • перейти в налаштування, далі повідомлення.
 • перегорнути до пункту невідомі і спам.
 • потім включити тумблер навпроти фільтрація по відправнику.
 • поставити галочку навпроти яндекс.

Блокування sms — не менш крута фіча, ніж інші.

Ті повідомлення, які яндекс вважатиме за спам, будуть приходити без повідомлень в окрему папку з однойменною назвою. Щоб подивитися відфільтровані смс:

 • відкрийте повідомлення.
 • перейдіть у вкладку фільтри.
 • потім тапніте по папці спам.

Подивитися відфільтровані sms можна в розділі спам.

Як додати qr-код на iphone

Тепер можна додати qr-код в пріложенііе яндекс і не паритися.

Пандемія так чи інакше вносить корективи в життя кожного. Останнім часом у багатьох регіонах росії вводять qr-коди вакцинації, які знадобляться вам для входу в кафе, ресторани, кінотеатри, торгові центри. Кожен раз заходити в держпослуги не дуже хочеться, тому хлопці з яндекса вирішили спростити завдання.

Нова фішка працює за допомогою аліси. Тепер для того, щоб показати на вході код, потрібно всього лише вимовити команду: «аліса, покажи qr-код». При першому запуску голосовий асистент запропонує авторизуватися в додатку держпослуги і виведе код на екран, а потім просто його запам’ятає. При необхідності ви зможете показувати його де завгодно.

Я звик спілкуватися голосом тільки в реальному житті і ніколи не звертаюся з його допомогою до siri або іншим помічникам. На цей випадок ви завжди можете знайти код в додатку вручну. Для цього вам знадобиться:

 • відкрити додаток яндекс.
 • тапнуть в лівий верхній кут.
 • натиснути на розділ qr-код.

Qr-код можна подивитися і без аліси.

Розумна камера на айфон

У той час, як apple тільки-тільки впровадила функцію розпізнавання тексту на iphone, яндекс зробив це ще на початку 2021 року, коли запустив розумну камеру. За допомогою фічі можна миттєво перевести будь-який текст з фотографії, знаходити товари в інтернеті, навіть якщо ви не знаєте виробника і багато іншого.

Особливо тут мені подобається можливість знайти вірш, навівши камеру на потрібні рядки. Дуже часто в instagram я знаходжу красиві вірші і забуваю їх зберегти. А якщо і роблю це, то доводиться додавати все в форматі картинки. А додаток фото, як ми знаємо, забивається дуже швидко. Знайди потім це все.

Для школярів і студентів технічних спеціальностей стане в нагоді режим «рішення». З його допомогою, через камеру, можна сфотографувати лінійне або квадратне рівняння, і яндекс швидко знайде рішення задачки. Пам’ятаю, що в школі використовував для цього додаток myscript calculator. Не подобалося мені тоді тільки відсутність ходу рішення, але яндекс і тут хороший. Він допоможе вам знайти навчальне відео по темі, яке пояснить принцип вирішення таких задачок.

C допомогою яндекс.можна розрахувати калорійність деяких продуктів.

У камери є ще купа різних можливостей на зразок визначення марки автомобіля або розрахунку калорійності продукту, але я думаю, що поки ми з вами до такого не звикли. Людина, яка ходить по магазину і фотографує різні продукти, щоб розрахувати співвідношення білків, жирів і вуглеводів, по-моєму, виглядає вельми дивно.

Нашому телеграм-чаті. Цікаво, чи один я бачу в ньому величезний потенціал?