Ландшафтный дизайн

10-11-2017

Облагородити маленьку ділянку землі біля будинку або дачі — з одного боку не така вже складна задача, адже на малій площі робіт менше, ніж на великій території, а з іншого не така вже й проста. Складність полягає в тому, що мала площа вимагає ретельного планування і розрахунку, що і як краще розташувати, щоб двір навколо вдома не здавався занадто тісним і при цьому здавався просторим.

ландшафтный дизайн не зробить площа облагороджує території більше фізично, але за допомогою оптичних ілюзій і ретельно продуманого розташування рослин, садових скульптур та інших елементів садового дизайну можна домогтися того, що ділянка візуально буде здаватися больше.Забор. Огороджена територія сприймається нами відповідно до того, як вона обгороджена. Глухий бетонний паркан перетворить маленьку ділянку в глуху «коробку». Благоустрій території з прозорим парканом (з сітки або кованого металу, паркану) дає більше можливостей візуально розширити територію. Якщо можливості «піти» від вже встановленого бетонного паркану немає, його можна «обіграти» кучерявими зеленими насадженнями, які розростаючись, приховають сірість і строгість стін.
Вода. Наявність крихітного ставка, басейну або фонтану — елемент, що приковує до себе увагу. Якщо маленькі водойми розташувати в різних частинах двору, його простір здаватиметься більше.