Letv випустила розумний годинник з класичним дизайном і amoled-екраном

24

В рамках свого повернення на ринок китайська компанія letv (відома також як leeco) представила фірмові розумні годинник w6. Вони виконані в класичному дизайні, підтримують всі сучасні функції з відстеження фізичної активності і розраховані на тиждень автономної роботи без підзарядки.

Годинник letv w6 оснащений круглим 1,39-дюймовим amoled-екраном. Дозвіл і значення максимальної яскравості не розкриваються. Немає також інформації про процесор, пам’ять і використовуване програмне забезпечення. Згідно представленої інформації, вони вміють повідомляти про вхідні дзвінки та повідомлення, дозволяють управляти відтворенням музики і камерою на смартфоні.

Вони вміють вимірювати рівень насичення крові киснем, відстежувати частоту серцевих скорочень і аналізувати якість сну. Підтримується 7 спортивних режимів, таких як біг, ходьба, їзда на велосипеді, настільний теніс, стрибки зі скакалкою та інші.

Що стосується автономності, виробник обіцяє до 7 днів при мінімальному використанні, а в звичайному режимі вони здатні пропрацювати в середньому 3-5 днів. Офіційна ціна становить $ 94, але поки немає ніякої інформації про доступність годин за межами китаю.

Нагадаємо, що минулого місяця letv показала смартфон s1 з мобільними сервісами huawei, а в 2022-му очікується випуск флагманської моделі.