Люк скайуокер думав вбити дарта вейдера в» зоряних війнах «

20

Відносини люка скайуокера з дартом вейдером є, мабуть, одними з найбільш видовищних і в той же час найтрагічнішими у всесвіті »зоряних воєн «. І хоча більшість знає про них завдяки фільмам, комікси значно розширюють протистояння батька і сина.

Нещодавно вийшов 17-й випуск коміксу star wars розкрив, як дарт вейдер вирішує несподівано напасти на люка, виходячи з-під води полярного моря на планеті джекара. Хоча люка застали зненацька, його навички пілота допомогли йому впоратися з батьком. В результаті чого, скайуокер-молодший отримав практично ідеальний момент, щоб зробити постріл з x-wing і вбити лорда ситхів.

Але в той час як темний лорд був готовий захищатися, але постріли так і не послідували, оскільки люк вирішив, що він все ще не готовий до зустрічі з вейдером, особливо, враховуючи, що це його батько. Як би там не було, рішення люка пощадити лорда ситхів має сенс, навіть крім того факту, що фанати знають про битву двох персонажів в « повернення джедая ».

Після їх дуелі в хмарному місті, у люка були бачення зустрічі з вейдером – і кожен раз це закінчувалося тим, що він програвав. Таким чином, люк вирішив, що йому потрібно значно просунутися в своєму джедайському навчанні, перш ніж це станеться, і він правий. Надії вейдера на правління з люком на темній стороні підійшли до кінця, а це означає, що, якщо вони будуть битися один з одним безпосередньо, вейдер без вагань вб’є свого сина.

Однак, не можна не помітити, що в star wars #17 у люка безумовно була перевага, і цілком можливо, що він міг убити дарта вейдера завдяки x-wing, якби він захотів. Безумовно, перемогти лорда ситхів-не так просто, але все-таки є відчуття, що люк прийняв правильне рішення. Якби дарт вейдер якимось чином пережив обдуманий напад, ймовірно, люк скайуокер не пережив би відплату свого батька в майбутньому.