Махершала алі почав трансформуватися для зйомок у фільмі «блейд»

25

Лауреат премії «оскар» махершала алі приєднується до кінематографічної всесвіту marvel в якості блейда, і, судячи з усього, він вже старанно готується до цієї ролі.

У новому інтерв’ю зі стівеном колбертом актор поговорив про те, що він вже дебютував в mcu. У сцені після титрів фільму «вічні» персонаж зустрічає дейна вітмена (кіт харрінгтон), який бере в руки ебонітовий клинок.

Як махершала алі сказав колберту під час свого недавнього виступу на the late show згадав сцену після титрів і підготовку до неї:

Неначе я втратив сон через цю репліку, тому хочеться зробити все ідеально під час зйомок. І в 100% випадків, в мій перший день на будь-якому майданчику, на будь-якій роботі, я ненавиджу це. Розумієте, я ненавиджу те, як звучу, я собі не вірю, і тому ти намагаєшся відчути себе комфортно, граючи персонажа. Так що говорити, перш ніж ви навіть насправді знімаєшся [не тільки голос], було складно, але я вдячний за це, тому що це змусило відчути себе реальним. Я зробив це…

Також махершала алі кивком підтвердив, що вже готується до зйомок у сольнику. Зараз актор активно відвідує фітнес-клуб, приходячи в потрібну форму. Враховуючи, як змінюються зірки кіновсесвіту для своїх ролей, незабаром ми можемо побачити зовсім іншого алі.