Макрокамера iphone 13 pro замінює дороге обладнання для перевірки очей

13

Однією з фішок iphone 13 pro і 13 pro max став режим макрозйомки на ультраширококутну камеру. Багато хто вважає це малокорисною функцією, але тільки не офтальмолог томмі корн з сан-дієго, каліфорнія. За його словами, це вкрай зручний інструмент для перевірки очей пацієнтів.

Ультраширококутна камера в iphone 13 pro і 13 pro max автоматично перемикається в макрорежим і здатна фокусуватися на об’єктах з відстані в 2 см. На відміну від більшості конкурентів, де для цієї мети використовується окремий модуль низького дозволу, тут зйомка ведеться на якісний 12-мегапіксельний сенсор. За словами томмі корна, за допомогою iphone 13 pro max він тепер може робити високодеталізовані знімки очей пацієнтів без використання складного обладнання. Такий метод виявився куди простіше і швидше.

Як приклад корн навів випадок з пацієнтом, якому пересадили рогівку, через що йому постійно потрібно спостерігатися у лікаря для відстеження процесу загоєння. Як виявилося, iphone 13 pro max відмінно справляється з цим завданням, дозволяючи швидко зробити знімок ока і вивчити його.

» на цьому тижні я використовував iphone 13 pro max для макрозйомки очей. Я був вражений результатом. Це стане інновацією в області догляду за очима і телемедицини. З нетерпінням чекаю, що з цього вийде», — розповів томмі корн.

За словами офтальмолога, iphone 13 pro max-це професійна камера з додатком телефону на додачу.