«маруся» від mail.ru навчилася викликати таксі і грати з дітьми

17

Розробники голосового помічника «маруся» заявили про розширення функціональності фірмового голосового помічника, який спрощує взаємодію з цілою лінійкою сервісів. Крім того, mail.ru group підвела підсумки першого етапу чемпіонату для розробників навичок віртуального асистента.

Щоб викликати таксі, користувачам тепер досить звернутися до» марусі » і задати вихідну адресу і пункт призначення. Після цього розумний помічник надасть інформацію про вартість поїздки і запросить підтвердження замовлення. Користувачеві залишиться лише тапнуть по екрану смартфона в міні-додатку «таксі вконтакте«, яке було розроблено командою соціальної мережі спільно з»сітімобіл».

При необхідності можна змінити адресу поїздки і задати додаткові опції. Після закінчення оформлення замовлення «маруся» буде періодично відправляти пуш-повідомлення про його стан.

Як зазначають розробники mail.ru головна особливість «таксі вконтакте» — доступ до соціальних функцій vk. Наприклад, за допомогою сервісу можна розділити вартість поїздки з одним, поділитися з ним маршрутом або викликати машину прямо зі спільноти «вконтакте». Замовляти таксі і оплачувати поїздки можна прямо всередині суперприкладу «вконтакте» за допомогою банківської карти або vk pay, при цьому користувачам доступні знижки від vk combo.

Крім того, представники холдингу підбили підсумки чемпіонату marusia skill lab, який проходив з 16 серпня по 24 вересня 2021-го. Учасники розробляли голосові навички для «марусі» як з нуля, так і за допомогою спеціального конструктора, наприклад, aimylogic: за підсумками змагання було реалізовано 29 рішень, а ключовим напрямком стали навчальні навички для дітей. Взяти участь у чемпіонаті могли навіть новачки.

Перше місце завоював навик для голосового помічника «віртуальний зоопарк«, друге — » звірина розминка«, а третє — »вчимо час по годинах». За перемогу в першому раунді чемпіонату автор кращого проекту отримає 100 000 рублів, розумну колонку «капсула» і просування свого скілла. Приз за друге місце — 50 000 рублів, колонка «капсула міні» і промо розробленого досвіду. Бронзовий призер першого раунду також отримає розумну колонку і 50 000 бонусних рублів на рахунок в хмарній платформі mail.ru cloud solutions, а також просування своєї розробки.

За цим посиланням.