Microsoft випустила патч для windows 11, що вирішує проблему уповільнення процесорів amd ryzen

15

Вихід windows 11 став не тільки великою подією, але і приводом для веселощів для представників фанатського блоку intel. Ось уже тиждень вони посміюються над власниками процесорів ryzen. Приводом стала проблема з уповільненням продуктивності в ряді робочих завдань. Спочатку журналісти згущували фарби, а в ході додаткових тестів з’ясувалося, що уповільнення в іграх майже немає. Швидше за все з нами не погодяться ті, хто використовує складне програмне забезпечення, адже для них падіння швидкості дійсно критично.

Сьогодні вночі microsoft приступила до розсилки патча kb5006674. Воно призначене для 64-бітних операційних систем на базі windows 11 і розсилається в автоматичному режимі. У більшості випадків установка не почнеться самостійно, а значить потрібно заглянути в центр оновлення. Крім того, звичайні користувачі і зовсім не отримають поки доступ до патчу. Справа в тому, що перші кілька днів доступ до kb5006674 отримають виключно учасники програми попередньої оцінки. Якщо ви не числитеся в інсайдерах, то доведеться чекати до кінця жовтня.

А взагалі є можливість перейти в інсайдери в будь-який момент. Для цього переходите по посиланню і реєструйтеся або вводите логін від свого облікового запису. Після цього введіть в рядок пошуку в меню «пуск» словосполучення «діагностика та відгуки», прямуєте в меню «параметри діагностики та відгуків», а так перемкніть значення так, як зазначено на скріншоті вище.

У меню «центр оновлень windows» знайдіть пункт «параметри попередньої оцінки windows». Де тисніть «почати», приєднуючись до числа учасників insider preview. Після цього потрібно буде підключити свій обліковий запис, а також вибрати канал, на який ви плануєте перейти. Перші два для більш просунутих користувачів, тому вибирайте третій, як зазначено на скріншоті. Відразу ж після цього вам виявляться доступні всі нові оновлення, включаючи kb5006674, яке дозволить повернути ваш процесор ryzen в лад.

Якщо ви вважаєте, що це для вас занадто складно, але при цьому не хочете чекати, шукайте в інтернеті оригінальні образи операційної системи для інсайдерів. Вони позбавляють від всієї цієї процедури налаштувань, але обліковий запис вам знадобитися в будь-якому випадку. Microsoft зазначає, що крім усунення зазначеної вище помилки, були включені компоненти, що підвищують стабільність операційної системи, в тому числі знижують випадання синього екрану.