Microsoft вперше випустила оновлення компонентів служби оновлення windows 11

12

Випадки, коли користувач не може встановити накопичувальні або якісь інші оновлення на пристрої з windows 11, можуть бути викликані проблемами з програмним забезпеченням, в тому числі з некоректними настройками «центру оновлень windows». Для виправлення таких помилок microsoft вперше випустила оновлення компонентів служби оновлення windows.

Джерело зображення: 3dnews

Мова йде про пакет kb4023057, який в минулому неодноразово перевипускався для програмної платформи windows 10, а тепер став доступний користувачам пристроїв з windows 11. Як уже згадувалося, цей пакет призначений для вирішення проблем служби оновлення windows, для чого в налаштування операційної системи можуть вноситися деякі зміни.

В описі kb4023057 сказано, що для його установки може знадобитися скидання мережевих налаштувань або видалення розділів реєстру, що перешкоджають установці оновлень. Пакет також відновить пошкоджені компоненти «центру оновлень windows» або спробує повторно активувати відключені служби і компоненти. Якщо на пристрої недостатньо вільного місця, kb4023057 може здійснити архівацію даних. У деяких випадках може зникнути історія оновлень windows, доступна з «панелі управління». Пакет може вносити й інші зміни, характер яких залежить від налаштувань конкретного користувача пристрою.

Згідно з наявними даними, kb4023057 буде розгортатися в кілька етапів в автоматичному режимі для пристроїв, оновлення на яких не надходять через проблеми з програмним забезпеченням. Патч не потрібно, якщо на пристрої справно працює «центр оновлень windows», але, при необхідності його можна знайти в каталозі оновлень microsoft. Також наголошується, що цей патч готує пристрої до установки великих накопичувальних і функціональних оновлень windows 11, які будуть випускатися в майбутньому.