Mist legacy-нова mmorpg, яка успішно збирає позитивні відгуки на ностальгії

15

mist legacy-це як осад 2010 року, який раптово з’явився в 2021 році, і непогано так грає на ностальгії. Якщо ви застали той час в статусі «геймера», то повинні пам’ятати величезну кількість браузерних mmorpg, які були виконані в простенькому стилі і зі стоковими задниками, але абсолютно нічого не вимагали від вашого пк та інтернету.

Mist legacy якраз з таких ігор, але вона набагато крупніше, вийшла в steam і непогано віддає духом настільних rpg, хіба що без гейм-майстра. Реліз гри в ранньому доступі steam, відбувся 5 жовтня, і скажу я вам — це найбільший привіт з 2010, який тільки міг бути. Тому не дивно, що гра стабільно збирає позитивні відгуки, хоч їх і не особливо багато.

Гра виконана в класичній ізометрії з покроковими боями, які були популярні раніше. Класів в грі немає, що не дивно, адже ви зможете стати ким завгодно, просто граючи в гру. Для любителів крафта є все потрібне-непоганий крафт, видобуток ресурсів і кілька професій для цього.

Грати ви можете як в одиночному режимі з npc-напарниками, так і в повноцінному мультіплеере з іншими гравцями, якщо зможете їх знайти. Гра дійсно цікавий привіт з бородатих років ігророба, але занадто нішева для великої аудиторії.