Miui 13. Тестування нової фірмової оболонки android від xiaomi триватиме до кінця року?

15

Як відомо, компанія xiaomi представила свою фірмову оболонку miui 12 навесні минулого року і ми очікували, що в цьому році побачимо її нову версію – miui 13.

Однак, цього року, відомий виробник мобільних пристроїв з китаю вирішив обмежитися версією miui 12 enhanched edition, а дебют miui 13 відбудеться в наступному, 2022 році.

Згідно з останніми даними, закрите бета-тестування miui 13 триватиме до кінця цього року. Це означає, що глобальні стабільні збірку нам варто чекати як мінімум через кілька тижнів після її дебюту в китаї, а саме — в наступному 2022 році.

Як це зазвичай буває, miui 13 буде базуватися на декількох версіях android: старіші пристрої отримають збірки на базі android 11, а новішим дістануться android 12 версії.

Згідно з наявними на сьогоднішній день неофіційними відомостями miui 13 отримає помітно оновлений інтерфейс, зовнішній вигляд якого на смартфонах xiaomi і їй суббренда redmi в цей раз буде помітно відрізнятися. Мета такого рішення-підвищити впізнаваність бренду redmi серед покупців.

Неофіційний список пристроїв xiaomi які повинні будуть отримати miui 13 ви знайдете в цьому матеріалі.

Джерело

схожі матеріали: