Motorola показала по-справжньому бездротову зарядку з дальністю дії 3 метри

11

На початку цього року motorola показала станцію по-справжньому бездротової зарядки, яка дозволяє заповнювати енергію в гаджетах на відстані. Сьогодні ж компанія розкрила більше подробиць про свою розробку і опублікувала відео з демонстрацією роботи інноваційного зарядного пристрою.

Androidauthority.com

У своєму акаунті в китайській соціальній мережі weibo розробник докладніше розповів про технологію space charging. Раніше повідомлялося, що рішення дозволяє заряджати до чотирьох пристроїв в радіусі метра від зарядної станції, але з тих пір motorola серйозно поліпшила показники.

За останніми даними space charging заряджає сумісні пристрої в радіусі до трьох метрів, покривається сектор в 100 градусів. Motorola заявляє, що зарядна станція має 1600 мікроантен, може передавати енергію крізь папір та інші перешкоди, і призупиняє процес зарядки, коли в зоні дії з’являється людське тіло.

Поки відсутні офіційні дані про потужність, хоча відомий інсайдер digital chat station повідомляв, що приймаючий пристрій отримує всього 5 вт. За сучасними мірками це вкрай мало. Проте подібне малопотужне рішення цілком можуть використовувати люди, мало пересуваються протягом робочого дня — вони цілком можуть розмістити зарядку недалеко від робочого місця. Крім того, технологія цілком підійде для зарядки аксесуарів з невеликими батареями.