Музыкальная подставка

12-14-2017

При виготовленні використовується тільки деревина твердих порід. Болти з нержавіючої сталі надійно стягують шари акрилу. Підібрані матеріали підсилюють резонуючий ефект акустичної камери. Ви насолоджуєтеся дизайном і бездоганним складанням вироби тримаючи її в руках. У нас найкраща музыкальная подставка.
Все дуже просто. Ви ставите свій телефон в підставку, включаєте звук і чуєте нове, посилене звучання. Посилення звуку відбувається за рахунок резонуючій камери і спеціально розробленій формі динаміка. Ніякої магії, лише закони фізики. Дана підставка особливо сподобається тим хто любить свій мобільний телефон. Приємне бархотное звучання обумовлено застосуванням натурального дерева і якісного акрилу. Акустична камера має чотири динаміки. Форма виробу дозволяє розмістити смартфон як вертикально так і горизонтально. Дизайн предмета нікого не залишає байдужим.
Вам досить встановити свій телефон в підставку, включити відео або музику і нове звучання приємно здивує вас. Спеціальна акустична камера має три основних і один додатковий динамік. Звук у Rocket більш дзвінкий порівняно з моделлю Rezonator. Підставка спеціально розроблена для любителів видиоконтента.