Нандролон купить

10-28-2017

Нандролон деканоат — має дуже багато різних торгових назв — дека, нандролон д, дека-дураболін, дэкалин, нандролон форте, декабол, нандроджед, декавер — але, діюча речовина нандролон. Ми пропонуемо нандролон купить.
Нандролон деканоат був отриманий у 1967 році, він розроблявся для використання в медичних цілях, для того що б лікувати хворих людей з поганим апетитом, для тих людей які перенесли важкі операції, що б допомогти організму швидше відновиться після опіків, нандролон деканоат є анаболічних стероїдних препаратів групи прогестинів, він не ароматизується, що робить його дуже ефективним стероїдом для набору м’язового корсета. Дураболін раніше продавався в вільному доступі в будь-якій аптеці, він був дуже популярним серед боді-білдерів золотої ери, а так само у часи культуризму. Раніше багато атлети могли відмінно прогресувати використовуючи тільки одну деку, вони могли лише з одного курсу набрати від 5 до 10 кілограмів чистої м’язової маси. Досить часто можна почути, що, при застосуванні дека соло можна отримати не такий приємний побічний ефект як дека дік, іншими словами це можна назвати як «на пів шостого» таке можливо, тому що, дека не може ароматизироваться, а ось власний — ендогенний тестостерон вона вимкнула, виходить і не туди і не сюди, ароматизація на нулі, тестостерону теж немає, психічний стан пригнічений і з-за цього виходить погана потенція, що б уникнути цього завжди комбінуйте деку з препаратами які ароматизируются.
Деку більше використовують для набору м’язової маси, для сушки вона практично не підходить, все ж деяка кількість води в організмі вона може затримувати, і її метаболіти в організмі знаходяться близько 1-2 місяців.