Названа головна особливість процесора google tensor

17

Компанія google незабаром випустить смартфони з «домашнім» процесором, але не поспішає розкривати його характеристики. Нещодавно чіп відзначився в базі даних geekbench-це дозволило інсайдерам дізнатися його можливі ключові специфікації.

Згідно з публікацією, google tensor базується на тих же ядрах, що і флагманські мобільні платформи snapdragon 888 і exynos 2100, але відрізняється від рішень інших брендів внутрішньою структурою. Його набір ядер включає по два високопродуктивних cortex-x1 і cortex-a78, а також чотири енергоефективних cortex-a55. У конкурентів тільки по одному ядру x1 і три a78.

Таким чином, tensor повинен обходити актуальні флагманські чіпи по частині продуктивності-втім, тестування в geekbench показало зворотне. Наведені інсайдерами результати pixel 6 pro гірше, ніж у oneplus 9 на базі snapdragon 888 — на 37,7% і 59,5% в одно — і багатоядерній дисципліні відповідно.

Втім, справжність запису поки не підтверджена, а джерело припускає, що зазначені результати можуть бути отримані при випробуванні інженерного зразка або виявитися підробленими. Сама google появу фірмового чіпа в бенчмарку не прокоментувала.