Не для одинаків: кооперативний зомбі-шутер back 4 blood почав отримувати оцінки критиків

11

Кооперативний зомбі-шутер back 4 blood від видавництва warner bros. Games і розробників з turtle rock studios надійшов у продаж, і сайт агрегатора metacritic вже почали наповнювати перші огляди гри.

Джерело зображень: back 4 blood

До моменту публікації матеріалу у back 4 blood накопичилося 14 оцінок: на версію для pc, xbox series x і s довелося по п’ять рецензій, тоді як на ps5 — чотири. Видання для ps4 і xbox one популярністю у критиків не користуються.

Середній рейтинг back 4 blood при цьому варіюється від 75 (xbox series x і s) до 79 % (ps5). Для порівняння: обидві частини left 4 dead (той же жанр, ті ж розробники) свого часу отримали від журналістів по 89 з 100 %.

Час запуску back 4 blood по всьому світу

Журналісти залишилися в захваті від механіки стрільби і стратегічного аспекту геймплея на високих рівнях складності, особливо в компанії з товаришами, а також від впливає на ігровий процес системи карток.

Серед недоліків back 4 blood виділяють проблеми зі штучним інтелектом, убогий одиночний контент і систему прогресу (її вже пообіцяли виправити), повторювану структуру місій і різні технічні негаразди.

Проводити час в back 4 blood одному рецензенти не радять

Нагадаємо, back 4 blood вимагає постійного з’єднання з інтернетом навіть при грі в поодинці, але розробники шукають «способи додати підтримку офлайн-режиму в майбутньому».

Недавньому матеріалі.