Недолік iphone 13, про який мало хто здогадується

22

Цікаві справи виходять. Компанія apple випустила новий iphone 13, який отримав достатню кількість як критики, так і похвали, але вона не позбулася одного не найвдалішого рішення. Особисто мені подобається, як виглядає iphone в»трехкомфорочном» дизайні, але є у нього деякі недоліки, пов’язані в першу чергу з камерою. Справа в тому, що вона дуже тендітна, і таке розташування їй категорично протипоказано. Я не просто своїми очима бачив, що буває з нею при падінні, але і не раз чув про подібні проблеми від наших друзів, що займаються ремонтом таких пошкоджень. Тому, якщо ви купите новий iphone 13, будьте обережні з ним.

Новий iphone занадто схожий на старий. У тому числі і конструктивними недоліками.

Перший телефон з випирає камерою

Спочатку камера почала випирати ще в iphone 6. Тоді багато критикували подібне рішення, але навіть не знали, до чого в підсумку це призведе. Камера того смартфона була у відносній безпеці, так як площа зовнішньої лінзи була мінімальною, як і вага. Навіть версія 6 plus важила істотно менше сучасного гіганта з приставкою pro max.

Чи можна розбити камеру телефону

Багато хто чув, а хтось навіть особисто стикався з розбитим екраном, коли телефон падав. Це досить звичне явище, але розбита камера зустрічається не набагато рідше. Саме тому ще під час трансляції наші друзі з сервісного центру apple pro, який займається ремонтом всього чого завгодно в техніці apple, надіслали нам повідомлення в дусі «знову ця камера». Все через те, що вони відмінно знають, як вона поводиться при падінні. Вони сотні разів працювали з розбитими iphone і навіть ремонтували камери iphone 12 pro max

Ось що часто буває з камерою телефону, який впав на задню стінку.

Так вже вийшло, що найміцніше скло повинно бути не просто товстим, але і мати особливий склад. Саме цей самий склад погано сумісний з фототехнікою . Він знімає прозорість скла, яка настільки важлива при створенні систем лінз. Якщо дивитися через міцне і не дуже міцне скло, на око вони обидва будуть однаково прозорими, але на ділі міцне скло буде істотно менше пропускати світло.

Це в свою чергу призведе до того, що доведеться збільшувати витримку і/або піднімати чутливість . У першому випадку ми отримаємо змазаність, а в другому — збільшення кількості шумів, але в обох випадках картинка буде гірше.

. Чи небезпечно це.

Чому розбивається камера телефону

З тим, що скло не можна зробити міцніше, розібралися. Але це не єдина причина того, чому воно розбивається при падінні. Останнім часом камера стає все більш важливим елементом телефону. Навіть якщо вона добре знімає, її все одно треба підкреслити, щоб покупець бачив, що » модуль великий — значить хороший «.

Через те, що модулі всіх телефонів виросли, вони стали частіше розбиватися.

Зараз не будемо вдаватися в подробиці того, чи можна було зробити розмір скла на модулях камери iphone останніх двох років більш компактною. Але це дає нам відповідь на питання, поставлене раніше. Чим більше розмір скла, тим простіше його розбити. А тепер уявіть, що впав не легкий алюмінієвий iphone 6 , а важкий iphone 13 pro max . Зробить він це з більш високою швидкістю — часто достатньою для того, щоб розбити велике скло камери. А ще воно трохи випирає з поверхні корпусу, що робить його ще більш вразливим. В результаті заміною скла основної камери iphone 12 і інших моделей стає звичайною справою.

У це можна було б не повірити, але я сам бачив камери, які приходили в непридатність після незначних падінь. Принаймні самі власники говорили про те, що їх телефон падав з не дуже великої висоти .

Як прискорити imac до 2020 року випуску.

Чи можна користуватися телефоном з розбитою камерою

Якщо камера телефону розбилася, користуватися пристроєм далі просто не можна. по-перше , руйнування зовнішньої лінзи призводить до порушення цілісності корпусу, а це загрожує попаданням всередину вологи і бруду. Не так давно ми вже розповідали, до чого це призводить.

по-друге , що ще більш неприємно, навіть якщо ви продовжите користуватися телефоном, якість знімків істотно впаде. Всередині можуть залишитися осколки, а через деякий час оптичні елементи покриються шаром пилу і катишек. А ще зовнішня лінза потрібна не тільки для того, щоб закривати внутрішні компоненти. Вона теж є частиною оптичної схеми і її відсутність зробить знімки тільки гірше.

У скляному телефоні може розбитися і задня стінка, але її можна заховати під чохлом. Камеру ж треба обов’язково ремонтувати.

Саме тому, якщо у вас розбилася лінза камери, краще якомога швидше звернутися в сервісний центр. Фахівці оперативно проведуть діагностику і замінять пошкоджений елемент, відновивши функціональність вашого телефону.

Підводячи підсумок сказаному, можна відзначити, що apple випустила в цілому непоганий телефон, але він не позбавлений недоліків попередніх версій. Навряд чи компанія не знала, що камера часто розбивається, але маркетологи і дизайнери вирішили, що можна ризикнути, зберігши задуманий спочатку зовнішній вигляд. Виходить, від чого ми пішли в минулому році, до того ж прийшли зараз.