Недорогі і корисні товари з aliexpress: аеромиш, клейова ручка і інше

12

Клейова ручка

ціна: від us $17.86 / 1 345 ₽

Xiaomi wowstick-це свого роду варіація на тему клейового пістолета. Гаджет зроблений у форм-факторі великого маркера, проте компанія назвала його саме клейовою ручкою. Інструмент акумуляторний, в якості розхідника використовуються стрижні діаметром 7 мм і довжиною 25 мм.у комплекті від 30 до 120 стрижнів різних кольорів. Після включення пристрою потрібно всього 15 секунд, щоб нагрітися до робочої температури.

ціна: від us $1.65 / 124.26 ₽

Реклама

Просте і недороге сталеве кріплення для полиць. Очевидною перевагою таких кріплень є їх повна непомітність після монтажу полки на стіні. У продавця є кілька розмірів, призначених для полиць різної глибини. Довжина найменшого кріплення-72 мм, а найбільшого — 154 мм. Діаметр стрижня не залежить від довжини і становить 10 мм. Для монтажу будуть потрібні дюбеля 5 x 60 мм, або 5 x 80 мм.

ціна: сша $68.98 / 5 194 ₽

Ще один гаджет від xiaomi. Цей апарат здатний повністю замінити електрочайник і заощадити чимало часу. Даний диспенсер подає гарячу воду через всього 3 секунди після включення. Температура води на виході залежить від обраного режиму: 60 або 90°c. Обсяг ємності для води становить 2.5 літра. Пристрій вміє запам’ятовувати необхідний обсяг подачі води-корисно для тих, у кого є улюблена гуртка.

Шліфмашинка

ціна: сша $29.61 / 2 230 ₽

Мініатюрна настільна шліфувальна машинка стрічкового типу створена для періодичних невеликих робіт. Саме те, щоб наточити ножі або ножиці, наприклад. Радує плавне регулювання обертів, а також порівняно низький рівень шуму. Пристрій працює на будь-яких напругах від 3в.збірка акуратна, без видимих дефектів. Комплект поставки включає в себе кілька абразивних стрічок.

Аеромиш

ціна: від us $7.81 / 588.16 ₽

Аеромиш — це просунутий пульт для управління смарт-тв або тв-боксом. Крім основних кнопок і qwerty-клавіатури, пристрій може похвалитися наявністю гіроскопа. Гаджет розпізнає нахили і повороти корпусу, і відповідно до них переміщує курсор по екрану. Важливою відмінністю цієї моделі від інших є наявність підсвічування у клавіатури і кнопок на лицьовій стороні. В якості опції пропонується варіант з русифікованою клавіатурою.

ціна: від us $4.95 / 372.78 ₽

Подібна плівка виконує відразу 2 функції. По-перше, вона не пропускає ультрафіолет. За рахунок цього істотно знижується нагрів приміщення в літній час, а також буде набагато менше вигоряти меблі. По-друге, плівка робить вікна з боку вулиці повністю дзеркальними. Особливо актуально це для жителів перших поверхів — тепер немає необхідності постійно тримати штори закритими.

ціна: сша $1.00 / 75.31 ₽

Зручне пристосування для захоплення різних дрібних деталей, найбільш корисний при пайку мікросхем. Пристосування за габаритами нагадує кулькову ручку. Тільки тут після натискання на кнопку замість стрижня з’являються 4 металевих зачепа. У розкритому положенні відстань між кінчиками одно 23 мм. Незважаючи на їх невелику товщину, захоплення здатний утримати вагу невеликих пасатижів.

Ретро-консоль

ціна: від us $130.65 / 9 839 ₽

Портативна консоль anbernic rg351m оснащується пам’яттю на 64 гб, де встановлено більше 2400 ігор від таких систем, як playstation 1, playstation portable, nintendo ds, sega dreamcast і багатьох інших. Корпус девайса виконаний з алюмінієвого сплаву, на нижньому торці знаходиться слот для карток пам’яті об’ємом до 256 гб. Акумулятор ємністю 3500 маг розрахований на 8 годин гри без підзарядки.

Розпродаж на аліекспресс » справа техніки»

Друзі, актуальні промокодом і купони для aliexpress ви завжди зможете знайти на моєму каналі в яндекс.месенджері . Підписуйтесь, там зібрана вся інформація про поточні акції.

372.78