Нepcinat

11-22-2017

Вихід на медичний ринок препарату нового покоління Харвони ознаменував новий етап всесвітньої боротьби з вірусним гепатитом. Міжнародна противірусна програма дала можливість проводити терапію навіть найбільш соціально-незахищеним верствам населення! Завдяки дженерикам схема лікування хвороби стала набагато простіше, а термін реабілітації — коротше. Одним з ефективних аналогів Хаврони став дженерик hepcinat ЛП.
За своїм складом дженерик Хепсинат — комбінований. Він містить такі речовини: Ледипасвир у дозі 90 мг, Софосбувир в дозуванні 400 мг.

Два ці речовини при попаданні в тіло інфікованої людини блокують спеціальні ферменти, які провокують розмноження і реплікацію (копіювання клітин) вірусу гепатиту С. Також Hepcinat LP містить додаткові складові: колоїдний діоксид кремнію, частинки целюлози, магнію стеарат, натрію кроскармелоза, коповідон.

До складу таблетки Хепсината входять такі неактивні речовини: оксид заліза (жовтий), поліетиленгліколь, поливинилалкоголь, тальк, діоксид титану.

Кожна таблетка має форму овалу жовтого кольору і покрита спеціальною глазур’ю. З одного боку таблетка має напис «ЛП», з іншого боку напис відсутній. У кожній фірмової баночці знаходиться 28 таблеток, а також гель з силікату, який вбирає вологу. Оригінальність продукції також підтверджується наявністю ущільнювача, наприклад, з поліестеру. Баночка Хепсината обов’язково обладнана захисною кришкою від дітей.