Nesting games-нова студія в квебеку, яка створює рольову гру ааа-класу без величезного відкритого світу

17

Видання gamepressure повідомило, що ветерани ігрової індустрії, які працювали над кількома частинами assassin’s creed, immortals fenyx rising, borderlands і call of duty, заснували в квебеку нову студію. Вона отримала назву nesting games і вже приступила до створення свого першого проекту.

Джерело зображення: gamasutra

Дебютною грою команди стане ааа-rpg, де не буде величезного відкритого світу. Більше про неї розповів творчий директор компанії жордан тібу (jordane thiboust): «ми хочемо повернутися до створення рольових ігор, які зосереджені на зануренні в атмосферу, чудових персонажах, вражаючому оповіданні і міцному геймплеї. Ми відходимо від моделі «масивного відкритого світу», повного іконок, які потрібно зачищати, і повертаємося до досвіду, який орієнтований на контент і завжди поважає час гравця. Чи граєте ви в наші ігри півгодини або дві години, ви завжди отримаєте цікавий контент і приємні враження».

Зараз nesting games активно наймає співробітників. Команда шукає художників по персонажам, 3d-аніматорів, програмістів штучного інтелекту та інших фахівців. Співвласником студії числиться digital bros, яка видає ігри під брендом 505 games. Вона запевняє, що nesting games отримає повну творчу свободу при розробці свого проекту.