Нове оновлення принесло в ragnarok prime нову локацію і можливість героям-дітям освоювати третю професію

21

Вчора в ragnarok prime встановили велике оновлення з новою територією, босами, навчальним островом для новачків та іншим.

Ласкаво просимо в московію!

Сміливці, першими ризикнули випробувати майстерність моряків московії і фортеця російських турів, були вражені небаченою гостинністю місцевих жителів. У кожному будинку їм раді, підносять частування і з задоволенням слухають історії про далекі краї. У місті всюди розпускаються квіти, і блиск золотих куполів церков сліпить очі гуляючим. Ще недавно в цьому літньому життєрадісному місті була вічна зима, але тепер її перемогли, і всі сподіваються, що вона ніколи не повернеться. Сьогодні про неї нічого не нагадує, і жителі московії радіють сонячним дням.

Відправитися в нову локацію допоможе «агент московії», який знаходитися в альберті, ціна переправи складе 10.000 зені.

Природно, в нових краях мешкає безліч небезпечних босів: мавка, лесавка, кікімора, лісовик, баба-яга, змій горинич. Кожен з них готовий кинути гравцям виклик і поповнити ваші колекції новими картками, а також цінним лутом.

Воротар едему готова відправити геймерів в райський куточок — спеціальне місце, де видають навчальні завдання для новачків, також там можна знайти різноманітні завдання для прокачування свого героя.

Тепер у героїв-дітей з’явилася можливість освоїти треті професії. Потрібно пам’ятати, що у цієї можливості є ряд обмежень—-у персонажів-дітей 75% від кількості у звичайних класів;

— верхній поріг поліпшення характеристик у персонажів-дітей другої професії 80, а на третій— 117;

— вони здатні переносити менше ваги, ніж дорослі;

— вони не можуть пройти процес переродження. Після другої професії їм доступна тільки третя. Відповідно вони втрачають можливість отримувати вміння експертних професій.