Нові «зоряні війни» не є каноном

22

Нещодавно вийшов новий анімаційний серіал «зоряні війни» – на disney + з’явилися всі дев’ять епізодів «зоряних воєн: видіння» ( star wars: visions ).

«видіння » — це аніме-антологія, в кожній серії якої розповідається окрема історія в різному стилі анімації. Він пропонує фанатам «зоряних воєн » можливість поглянути інакше на франшизу. Насправді «бачення» взагалі не частина канону.

Шанувальники задавалися питанням, чи будуть «бачення «частиною основної історії » зоряних воєн» перед прем’єрою, але від lucasfilm не було підтвердження або спростування цього. Тепер же продюсер канако шірасакі і виконавчий продюсер джеймс во поспілкувалися з cnet про 8 » зоряних війнах: бачення» , і їх запитали, чи пов’язані нові історії з рештою франшизою.

Жодним чином. Але серіал може вплинути на наступне покоління творців.

При цьому є надія, що елементи «видінь» в кінцевому підсумку стануть частиною «зоряних воєн » , оскільки майбутні автори закохаються в персонажів і історії, розказані в окремих епізодах.

Вірно – кожен проект «зоряних воєн» в тій чи іншій формі впливає на майбутніх сценаристів «зоряних воєн» . Так чи є плани інтегрувати «бачення» в розповідь саги? в даний час немає, але я не сумніваюся, що ми побачимо, як речі, які були в «баченнях» , стануть частиною «зоряних воєн» в наступні десятиліття.

У «видіннях» з’являються персонажі з канону «зоряних воєн» , такі як боба фетт і джабба хатт. Було б нескладно перенести деякі речі, представлені в проекті, в основний всесвіт, якщо студія вирішить зробити це. Все буде залежати від того, в якому напрямку будуть розвиватися проекти в майбутньому.