Новий натяк на анонс injustice 3 під час dc fandome 2021

23

Вже чимало було чуток про те, що netherrealm studios працює над injustice 3 , хоча нещодавно були чутки про те, що mortal kombat 12 є більш пріоритетним проектом.

Днями в мережу також просочився передбачуваний список персонажів injustice 3 , а зараз з’явилося офіційне підтвердження, що глава netherrealm studios, і за сумісництвом творець ігрових франшиз mortal kombat і injustice , ед бун, з’явиться на заході dc fandome, яке буде проведено вже 16 жовтня.

Looks like netherrealm studios ‘ ed boon will be at this year’s #dcfandome event (october 16)https://t.co/kj1ieh95he pic.twitter.com/yyxevarutq

— nibel (@nibellion) october 4, 2021

Схоже, ед бун з netherrealm studios з’явиться на dc fandome цього року (16 жовтня).

Як ми пам’ятаємо, в минулому році на виставці були анонсовані ігри, пов’язані з всесвіту dc – gotham knights і suicide squad: kill the justice league . Очікується, що їх покажуть на виставці і в цьому році, і в зв’язку з тим, що бун, так чи інакше, буде задіяний в події, що відбувається, з’явилися припущення, що він анонсує injustice 3 – тим більше, що, як вже говорилося, про гру є маса чуток і навіть витоків.