Нову екскурсію по pubg: new state присвятили історії трой

10

В рамках циклу ознайомлювальних роликів розробники королівської битви pubg: new state раніше познайомили співтовариство з ключовими об’єктами на карті, а також транспортними засобами майбутнього, третю ж екскурсію вони вирішили присвятити сюжетної складової гри.

Зокрема, глядачам розповіли про події, що передують нещодавно представленому анімаційному ролику «падіння трой» (fall of troi), і розповіли, що дії гри розгортаються в 2051 році, через тридцять років після подій оригінальної playerunknown’s battlegrounds, коли світ пережив відразу кілька колапсів — екологічний, економічний і політичний.

Саме в цей непростий час за владу в місті розгорнулося протистояння між такими фракціями, як «нью-стейт», коаліцією «великі озера» і «мейхем». Однак організатори «полів битв», які вже перестали ховатися в тіні, теж зацікавилися даним населеним пунктом і, бажаючи взяти вподобану територію під свій контроль, відправили туди мисливців в золотих масках.

У майбутньому творці пообіцяли продовжити розвиток оповідної лінії, причому різними способами, наприклад, за допомогою випуску спеціального тематичного квитка. Реліз pubg: new state повинен відбутися в поточному році.