Нуарний детектив coffee noir вийшов в steam і gog

12

Компанія doji і студія naos software оголосили про випуск нуарной пригодницької гри з елементами менеджера coffee noir: business detective game. Вона стала доступна в steam і gog.com за ціною 418 рублів і 419 рублів відповідно (з урахуванням 10-процентної знижки на релізі).

Джерело: doji

Coffee noir виконана в коміксовому стилі. Дія гри розгортається в нео-лондоні в 2021 році. Вам належить стати детективом під прикриттям, щоб розслідувати таємничу пропажу місцевого магната річарда керсі. Для цього доведеться вести подвійне життя: укладати контракти, розмовляти з партнерами, продавати і доставляти боби і готувати каву, а після робочого дня опитувати людей, які можуть бути пов’язані зі зникненням людини.

» нуар-фільми і книги надали на coffee noir самий безпосередній вплив. Воно скрізь, і у візуальному оформленні, і в музичному. Занурюйтеся в атмосферу ретрофутуристичних інтер’єрів під супровід повільного і тягучого джазу, диму сигар і запаху кави. І, звичайно, не забудьте про класичний костюм, належний всім детективним історіям…» — додали розробники.

Джерело: doji

Поступово ви будете знаходити нові докази, що проливають світло на таємницю зникнення магната. Але, крім цього, потрібно підтримувати життя в кавовому бізнесі. Все це-у форматі класичного симулятора управління і візуальної новели. І, за словами розробників, сюжет гри натхненний творами агати крісті, а за каноном жанру нуар в історії з’явиться фатальна жінка.

Джерело: doji