Nvidia відреагувала на витік бази даних geforce now, заявляючи ,що в список включені «спекулятивні тайтли»

8

Величезна витік бази даних geforce now потрясла вчора новини, розбурхавши пк-гравців великою кількістю можливих анонсів майбутніх ігор. Після витоку, wccftech зв’язалися з nvidia і отримали наступний коментар від офіційного представника.

Nvidia знає про несанкціоновано опублікований список ігор, в якому є як випущені, так і / або спекулятивні тайтли, які використовуються тільки для внутрішнього відстеження і тестування. Включення до списку не є ні підтвердженням, ні анонсом будь-якої гри.

Nvidia вжила негайних заходів щодо видалення доступу до списку. Ніякі конфіденційні ігрові збірки або особиста інформація не були розкриті.

Як і передбачалося, більшість перерахованих там ігор, ймовірно, використовувалися на geforce now тільки для внутрішнього тестування і, можливо, ніколи не потраплять на пк. Тим не менш, деякі з них можуть бути правдою, наприклад, god of war, інші ексклюзиви для playstation (final fantasy vii remake, death stranding director’s cut, demon’s souls, returnal, ghost of tsushima), за чутками, ремастери gta, а також найбільш очевидні такі як dragon age 4, gears 6, forza motorsport 8, avowed, crysis 4 і payday 3. Rtx-ремастери також можуть виявитися правдою, враховуючи, що два роки тому nvidia запустила програму для цього.