Обучение казахскому языку

10-4-2017

Робота з корпоративними клієнтами є одним з найважливіших напрямків нашої діяльності. Для нас дуже важливо, щоб Ви отримали максимальну користь при роботі з нами, тому ми прагнемо зробити заняття максимально ефективними і такими, що повністю відповідають Вашим інтересам. Наш підхід до навчання англійської, казахської та російської (як іноземної) та іншим мовам сприяє поліпшенню взаємовідносин з клієнтами, партнерами і співробітниками. У нас найкраще обучение казахскому языку.

За бажанням компанії розробляються спеціальні програми навчання під потреби працівників, враховуючи їх професійну специфіку, терміни навчання і кінцеві цілі.

123123123ЦЕЛИ ТА ЗАВДАННЯ НАВЧАННЯ
Вироблення впевнених навичок спілкування
Розширення словникового запасу
Подолання «мовного бар’єру»
Розширення ділових контактів
Навички ділового листування

ІНТЕНСИВНІСТЬ І РОЗКЛАД
Заняття проводяться у зручний для клієнта час (можливі ранкові, денні та вечірні заняття)
Зазвичай в групах заняття проводяться 3 рази в тиждень по 2 академічні години (по 60/90 хвилин), інтенсивність може бути відкоригована по необхідному для Вас графіком
При індивідуальних заняттях та заняття в міні-групі формується індивідуальний графік і інтенсивність занять (кількість занять та годин на тиждень)
Одна академічна година дорівнює 45 хвилинам
Програма стандартного курсу загальної англійської мови (один рівень) триває від 72 академічних годин (Тривалість програми може бути скоригована в залежності від Ваших вимог та термінів)
По закінченні рівня та успішне проходження фінального тестування видаються сертифікати