Одна з найбільших угод рунета: ощад купив домен games.ru

12

У квітні 2021 року сбербанк росії, він же просто ощад, запустив власне ігровий напрямок ощад гри. А через півроку тов «сбергеймз» придбало домент games.ru. Про це повідомляє «коммерсантъ» з посиланням на дані «спарк-інтерфакс».

За даними видання, 1 жовтня компанія «сбергеймз», що належить сберу, зареєструвала домен games.ru. Раніше ця адреса належала сайту з новинами ігрової індустрії, безкоштовними іграми та форумом. У ощад не стали розкривати подробиці свого нового придбання. У секреті тримаються і плани щодо подальшого використання домену.

За оцінками експертів, домен games.ru міг обійтися сберу в 1 мільйон доларів. Висока вартість адреси обумовлена тим, що цей домен складається з одного слова, що означає назву цілої індустрії. Покупку доменного імені games.ru називають однією з найбільших угод в зоні. Ru.

Цілком можливо, що ощад купив games.ru для свого власного ігрового сервісу. Раніше банк оголосив про створення продюсерського центру, видавництва та студії розробки ігор і навколоігрових сервісів.