Офіційно: battlefield 2042 відклали до 19 листопада

29

Сьогодні вдень група інсайдерів, прекрасно знають свою справу, повідомила про те, що dice не встигає випустити battlefield 2042 до спочатку позначеної дати 22 жовтня, і незабаром оголосить про перенесення виходу. Так воно і сталося: кілька хвилин тому розробники опублікували у своєму twitter звернення, в якому фігурує нова дата виходу — 19 листопада.

Причина перенесення стандартна в нинішніх умовах: пандемія наклала свій відбиток на процес виробництва battlefield 2042, тому колективу потрібен додатковий час, щоб підготувати гру і довести її до розуму. Новинами щодо відкритого бета-тестування з нами поділяться пізніше цього місяця. По всій видимості, у вересні обт вже не проведуть.

Реклама

An update from the battlefield team pic.twitter.com/k53vnm2ttz

— battlefield (@battlefield)september 15, 2021

Нагадуємо, що в battlefield 2042 ми потрапляємо в недалеке майбутнє, де на землі трапилася низка кліматичних катастроф, що призвели до зникнення менших держав. Росія і сша знову борються за світове панування, так що битися ми будемо за одну з цих сторін. Очікуйте масу новітньої зброї та екіпіровки, які або тільки приймається на озброєння, або зовсім знаходяться в стадії прототипування. Битви будуть масштабними — на величезних картах і за участю 128 бійців.