Огляд обмінника криптовалют godex

10

Якихось 10-12 років тому біткойн коштував менше долара, сьогодні він піднявся вище 50 000. Популярність криптовалют зростає експоненціально. А значить, з’являються тисячі сервісів обміну, які допомагають користувачам придбати потрібну криптовалюта. Обмінник https://godex.io/ru працює в онлайн режимі цілодобово і пропонує здійснювати транзакції на вигідних умовах.

Як це працює?

Для того, щоб зробити обмін, необов’язково навіть реєструватися. Все, що потрібно зробити користувачеві, це:

  • вибрати валюту обміну,
  • ввести адресу гаманця,
  • перевірити появу криптовалюти на депозиті,
  • при бажанні перевірити результат на сторінці завершення операції.

Все інтуїтивно зрозуміло і просто.

Що таке годекс?

Godex.io -це онлайн-сервіс, який надає анонімний, безпечний і швидкий обмін криптовалюта. Godex не вимагає ніяких особистих даних, облікових записів або реєстрацій. Лімітів обміну немає. Тільки мінімальна сума платежу для включення транзакції в мережу. Обмін проводиться в автоматичному режимі без участі людини. Однак підтримка, де можна задати питання, працює цілодобово.

Система godex відстежує в пошуку кращого варіанту курси валют на таких платформах, як bitfinex, hitbtc, binance. Процес обміну спрощений і займає кілька хвилин. Команда розробників-блискучі фахівці з великим досвідом роботи в області блокчейна. І вони не перестають працювати над поліпшенням сервісу для користувачів.

Час виконання обміну зазвичай варіюється від 5 до 30 хвилин, в залежності від того, як швидко транзакція буде підтверджена мережею і в ній сформується новий блок. Для різних монет потрібен різний час підтвердження, і про можливі затримки користувачів попереджають заздалегідь. Після надходження монет в гаманець обмінника подальші дії займають зазвичай кілька хвилин.

Переваги сервісу godex

  1. сервери godex знаходяться під надійним захистом.
  2. обмінник використовує протоколи безпеки новітньої версії.
  3. щоб уникнути перехоплення інформації використовується сертифікат ssl.
  4. сервіс захищений від ddos-атак.
  5. партнерство з найнадійнішими торговими майданчиками.

На godex доступні більш ніж 200 монет, і список постійно розширюється. Якщо користувач хоче дізнатися, який у monero курс, або які умови обміну біткойнов, скільки часу займе транзакція з певною сумою, досить ввести назву криптовалюта, і вся інформація буде надана.