«операція фортуна » — новий фільм гая річі з джейсоном стейтемом у головній ролі

21

Джейсон стейтем і гай річі нещодавно знову об’єдналися, щоб зняти відразу два екшен-трилера, і другий з них на цьому тижні отримав офіційну назву.

Новий проект stxfilms і режисера гая річі, який був раніше відомий як «п’ять очей» ( five eyes ), вийде в прокат під назвою » операція фортуна» ( operation fortune ).

Побачити логотип картини можна нижче:

Guy ritchie’s next film ‘operation fortune’, starring statham, aubrey plaza, josh hartnett, cary elwes, bugzy malone, and hugh grant, will release on january 21 in theaters. Pic.twitter.com/ccdqufmzyr

— discussingfilm (@discussingfilm) september 28, 2021

Стрічка присвячена елітному розвіднику, який отримав нове завдання: йому належить зупинити продаж і поширення смертельно небезпечної зброї. Так як одному цю місію не виконати, військовий об’єднується з кращими оперативниками світу і популярним кіноактором, який надасть команді переконливе прикриття. На кону виявляється доля людства, але тепер супер-шпигунам доведеться грати за правилами голлівуду.

У фільмі також знялися х’ю грант ( «джентльмени» ), джош хартнетт ( «гнів людський» ), обрі плаза (серіал «парки та зони відпочинку» ). Джейсон стейтем, який з’явився в цьому році в трилері «гнів людський» , зіграв головну роль. Це вже п’ятий спільний проект стейтема і річі.

Прем’єра фільму в росії відбудеться 27 січня 2022 року. У сша стрічка вийде трохи раніше — 21 січня.