Опубліковані нові скріншоти і трейлер рольової гри cassette beasts

25

Видавець raw fury і студія bytten game studio опублікували і новий трейлер рольової гри з відкритим світом cassettebeasts. Гра вийде на xbox series, xbox one,nintendo switch і pc, а також вона увійде в каталог xbox game pass в день релізу. Дата виходу не уточнювалася.

У цій дивовижній рольовій грі з відкритим світом вам належить збирати милих піксельних монстрів і використовувати їх в покрокових зображеннях. Об’єднуйте два будь-яких примірника зі своєї колекції ісоздавайте ще більш небезпечних монстрів!

Ласкаво просимо на new wirral-віддалений острів, населенийсуществамі, про які можна тільки мріяти, і кошмарами, про которихмечтать не варто. Разом з вами туди прибуває група відважнихбойцов, готових в будь-який момент зробити бойову трансформацію за допомогою касетного плеєра. Щоб повернутися додому, вам належить дослідити кожен куточок острова і записати всіх його мешканців наплівку, перейнявши їх здібності!

  • касетний ретроплеєр… Що допомагає перетворюватися в монстров? мешканці harbourtown на острові new wirral, на яких закоханий момент можуть напасти монстри, відкрили свій способпротивостоять їм. Вони записують їх на плівку, потім в бою нажімаюткнопку «відтворити» і перевтілюються в лютих чудовиськ!
  • два монстра краще, ніж один! зливаючись з монстром вбою, ви отримуєте всі його здібності, але два набори здібностейкуда корисніше, правда? будь-які два екземпляри з вашої колекціїможна об’єднати, отримавши нову, повністю анімовану бойову форму.
  • величезний відкритий світ. Деякі здібності вивченихвами монстрів можна використовувати і в людському вигляді. Онипомогут добиратися до важкодоступних куточків, розплутувати загадкии виявляти підземелля. Ковзайте, плавайте,літайте, дертися, або притягуйте предмети як магніт!
  • подорожувати разом веселіше! беріть в дорогуразнообразних супутників-вони не тільки скрасять шлях, але і прикриютв бою. Знаходьте нових друзів і допомагайте їм виконувати їхсобственні завдання, щоб зміцнити вашу дружбу.
  • проявіть себе в бою. Освойте всі поєднання елементів, щоб посилити себе, послабити суперників або навіть змінити стихіюпротівостоящего вам монстра, тим самим зробивши його більш вразливимдля атак!