Опубліковані скріншоти і новий трейлер намальованої від руки метроидвании aeterna noctis

18

Студія aeternum game studios опублікувала новий трейлер і скріншотидвухмерной намальованої від руки метроидвании aeterna noctis.

Aeterna noctis-складна мальована двомірна метроідванія снапряженнимі боями і платформними секціями, де доведеться показатьсвої навички. Взявши на себе роль короля темряви( king of darkness), видолжни допомогти йому відновити свою силу в 16 різних і связаннихобластях в оригінальній епічної історії.

  • рівень складності. Aeterna noctis — це гра, що пропонує в міру важкі випробування з самого першого рівня, складність яких поступово збільшується в ході того, як ігрокпріобретает досвід в управлінні і відкриває нові навички. Геймплей завжди тримає напоготові, але ви будете пишатися собою після кожноговиконаного завдання.
  • плавна ігрова механіка. Гра була розроблена ідоведена до рівня, при якому система на 100% реагує на дії незалежно від швидкості і умов, в яких вони виконуються, даючи гравцеві почуття задоволення і повний контроль над персонажем в будь-якій ситуації.
  • висока мобільність. Дизайн рівнів інтуїтивно зрозумілий дозволяє використовувати елементи управління рухом персонажа, відкриваючи кілька способів проходження кожного випробування іпозволяя досвідченим гравцям поліпшити час проходження кожнойзони.
  • красива і глибока історія. Геймплей aeterna noctisпостроен на оригінальній, глибокій і емоційній історії сепіческімі моментами і несподіваними поворотами, які зачаруютдаже найдосвідченіших гравців.
  • традиційне двомірне мистецтво. Художнийвідділ aeterna noctis створював гру кадр за кадром, використовуютрадиційні техніки малювання в кожній ілюстрації, анімації ідеалі навколишнього середовища, вдихаючи життя в витончені, плавні рухи іполностью віддаючи себе творчому процесу.
  • свобода вибору. У грі aeterna noctis нелінійна карта, розділена на 16 різних і пов’язаних областей в класичному стилі метроідванії. Основний сюжет следуетопределенному шляху, проте розробники хочуть, щоб ігрокізадавалі власний темп і могли подорожувати по цьому величезномуміру безліччю різних способів.
  • більше 46 музичних треків. Саундтрек aeterna noctisбуде включати в себе десятки унікальних музичних тем.

Aeterna noctis вийде на playstation 5, xbox series,playstation 4, xbox one, nintendo switch і pc (steam, epic games store) 15 грудня2021 року.