Основні несправності в роботі ос Windows.

1-28-2018

Основні несправності в роботі ос Windows.
Звичайний користувач ПК не раз може зіштовхнути з зависання комп’ютера під час роботи або розваг. Збої ПК часто відбуваються з причини того, що комп’ютер зламаний або пошкоджена операційна система. Відразу хочу застерегти недосвідчених користувачів. Будь-які зависання або раптові перезавантаження комп’ютера — ще не діагноз того, що комп’ютер зламаний і його потрібно в кращому випадку віддавати в дорогий ремонт, а в гіршому — йти в магазин за новим комп’ютером. До тих пір поки ніякого навмисного шкоди ніхто не завдає Вашому ПК у вигляді фізичних пошкоджень, перепадів напруги, діагностувати проблему зависань і збоїв можна самостійно або вдавшись до читання цієї статті. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Инструкции по настройке windows.
визначає активний розділ і передає управління завантажувального запису, яка зазвичай знаходиться в першому секторі активного розділу. З цього кроку всі апаратні помилки, які можуть виникнути із-за несправностей заліза, закінчуються і починаються програмні збої операційної системи. При цьому якщо BIOS діагностує помилку в роботі несправного компонента, то Ви побачите відповідне повідомлення про помилку на екрані. В процесі входу користувача на робочий стіл з автозавантаження завантажуються всі прописані там елементи. Якщо уявити всі ці кроки завантаження операційної системи у вигляді логічного ланцюжка, то будь-який збій ПК викликаний розривом у цьому ланцюжку.
Таким чином, якщо збій ПК відбувається на одному з кроків у процесі завантаження комп’ютера, то Ви вже можете визначити, якого типу збій: апаратний або програмний. На відміну від збою програмного забезпечення, діагностувати апаратні збої набагато простіше. Ймовірність того, що апаратний компонент вийде з ладу і Ви не дізнаєтеся який саме, досить низька. Як вже говорилося вище, під час завантаження комп’ютера BIOS відразу ж діагностує непрацюючий компонент комп’ютера і скаже Вам про це. Всі Ваші флеш-накопичувачі, жорсткі диски або твердотільні накопичувачі підключаються до материнської матері.