Отримання громадянства США за допомогою натуралізації

1-24-2020


Натуралізація-це юридична процедура, за допомогою якої постійні жителі США можуть стати громадянами США. ТАк жлж варти знати що иностранное гражданствоСША можна отримати при дотриманні наступних умов: Але спочатку порекомендую получение иностранного гражданстваСША.

Вік: Заяви можуть подавати особи у віці 18 років і старше, хоча діти громадян США можуть набути громадянство за допомогою натуралізації своїх батьків;


Статус: іноземець повинен зберігати статус законного постійного жителя США протягом як мінімум п’яти років. Подружжя американських громадян має право звернутися за натуралізацією, якщо вони протягом як мінімум 3 років зберігали статус постійного жителя США, при цьому все ще перебувають у шлюбі зі своїми американськими подружжям;


Місце проживання: заявник зобов’язаний зберігати безперервне проживання та фізичну присутність на території Сполучених Штатів протягом 5 або 3 років, залежно від умов статусу. Під фізичною присутністю мається на увазі проведення на території США не менше двох з половиною років з п’яти або півтора років з трьох відповідно. Існує виняток з цього правила про фізичну присутність для подружжя громадян США, які перебувають на військовій службі або працюють в американській компанії за кордоном;
Знання мови: здатність читати, писати і говорити по-англійськи;


Знання історії: знання та розуміння історії та державного устрою США;
Моральні якості: високі моральні якості і відсутність судимостей (крім дрібних або з терміном давності, що вийшов);


Принципи: прихильність принципам Конституції США і лояльність по відношенню до Сполучених Штатів. Також вам буде користно знати про ассимиляция и туризм в США.


Процес прийняття в громадянство проходить в 4 етапи:

1-й етап: Подача заяви. Заявники подають форму N — 400 в Службу у справах громадянства та імміграції. До цього повинні бути додані фотографії, копія грін карти і чек на оплату збору за розгляд заяви. Особам до 75 років необхідно також сплатити збір за зняття відбитків пальців.

2-й етап: перевірка на кримінальне минуле. Для виконання перевірки на наявність кримінального минулого, від заявників потрібно пройти зняття відбитків пальців в одному з центрів по роботі з заявами імміграційної служби (Application Support Center).

3-й етап: співбесіда. Імміграційна служба призначає співбесіду на натуралізацію. В ході співбесіди співробітник служби у справах громадянства та імміграції пояснить мету співбесіди, перевірить посвідчення особи і під присягою задасть ряд питань про вашу біографії, свідченнях на підтримку вашої справи, місці проживання і тривалості перебування в країні, ваших моральних якостях, прихильності Конституції і готовності прийняти присягу на вірність Сполученим Штатам. Співробітник дасть вам тест на знання Американської історії та основ громадянськості, а також проведе коротку перевірку знання англійської мови.

4-й етап: Присяга на вірність США. Якщо Служба у справах громадянства та імміграції, схвалить Вашу заяву на натуралізацію, ви повинні з’явитися на церемонію складання присяги на вірність Сполученим Штатам.

Яку допомогу може надати White & Associates?


Ми ведемо активну роботу по завчасному виявленню і виправленню будь-яких помилок, невідповідностей і перешкод. Ми попереджаємо виникнення проблем і питань, а також повністю готуємо своїх клієнтів до їх співбесід і взаємодії з імміграційною службою.

В цілому, процес заяви на натуралізацію не відноситься до особливо складним. Однак, Служба у справах громадянства та імміграції ретельно перевіряє тих, хто:

  • мав проблеми з законом;
  • проводив тривалий час За межами Сполучених Штатів;
  • працював за межами Сполучених Штатів після отримання грін карти;
  • має фінансові або податкові проблеми;
  • зайнятий у делікатних сферах діяльності (наприклад, наукових областях);
  • сповідує іслам або походить з близькосхідних та інших «недружніх» країн;
  • перебуває під підозрою в отриманні статусу постійного проживання шахрайським шляхом (наприклад, через фіктивний шлюб).


У нас достатньо досвіду і знань, щоб допомогти вам заздалегідь підготуватися і розвіяти всі сумніви імміграційної служби. Ми працюємо в тандемі з податковим фахівцем, щоб розібратися з усіма податковими проблемами і питаннями. Ми готуємо пояснення з усіх питань довгих ВІД’ЇЗДІВ з США, щоб не допустити висновку співробітника імміграційної служби про порушення вимоги безперервного перебування в країні. Якщо у когось були сутички з законом, ми допомагаємо зібрати рекомендації і довести, що заявник відповідає вимозі про високі моральні якості. Іноді трапляються тривалі (більше року) затримки в розгляді заяв на натуралізацію, і тоді відповідним рішенням стає подача судового позову, щоб видати посадовій особі наказ про виконання вимог позивача. Тим же, хто пройшов натуралізацію, ми допоможемо отримати сертифікати про громадянство для дітей молодше 18 років.

Ми будемо раді проконсультувати Вас про ваші законні права і способи домогтися своєчасного і успішного результату Вашої заяви на натуралізацію. Звертайтеся до нас за більш детальною інформацією.