Pathfinder: wrath of the righteous перевершила результати першої частини по одночасному онлайну в steam

15

Вчора, 2 вересня, вийшла рольова гра pathfinder: wrath of the righteous від російської студії owlcat games. Проект тепло прийняли критики, назвавши його «сильною rpg старої школи». Користувачів сиквел теж зацікавив, що підтверджують показники онлайну в steam — вони вище, ніж у pathfinder: kingmaker.

Джерело зображення: steam

Згідно з даними на сайті steam database, на запуску в pathfinder: wrath of the righteous в steam одночасно розважалися 34 324 користувача. На момент публікації матеріалу показник знизився до 18 928 осіб. Однак наближаються вихідні, які напевно приведуть до збільшення аудиторії. Для порівняння, у pathfinder: kingmaker максимальний онлайн в steam становить 22 643 користувача. При цьому вона все ще популярна, що можна пояснити релізом сиквела: в піку за останні 24 години в ній розважалися майже 5 тис.чоловік.

Джерело зображення: steam database

На поточний момент pathfinder: wrath of the righteous має на майданчику valve 415 відгуків, 88% з яких позитивні. Гравці хвалять редактор персонажа, велика кількість можливостей, рольові елементи і багато іншого.