Печать картин харьков

12-25-2017

Полотно, є унікальним рішенням для оформлення картин і фотографій. Його унікальність полягає в тому, що отримується в результаті репродукція на полотні набуває деяку глибину і теплоту. Картини, фотографії і репродукції, видрукувані на полотні ніколи не сплутаєш із зображеннями нанесеними на інших матеріалах. У всі часи, більшість творів мистецтва та живопису створювалися на полотні. Саме завдяки якістю передачі кольору, природності зображення і добротності, полотно ― відмінним носієм для друку картин, репродукцій, фотографій. У нас найкраща печать картин харьков.
Професійно зроблена картина на полотні, навіть без рами, має дуже солідний вигляд, та стане гарним подарунком близькій людині.

Ми здійснюємо друк на натуральному полотні, а також робимо натяжку віддрукованих картин на підрамники. Друк на полотні, в основному, використовується для виготовлення картин великих форматів. В такому разі, розміри картини обмежені тільки шириною полотна в рулоні, у нас це ― 91 див.
Також ми можемо виготовити так на зываемую модульну картину. Це коли одна картина «розбита» на кілька гармонійно розташованих один відносно одного картин.
Сьогодні, наявність в будинку творів мистецтва вважається хорошим тоном. Живопис, оформлена у вигляді модульної картини виглядає особливо стильно і гармонійно вписується в інтер’єр. Грамотно зроблена модульна картина здатна оживити будь-який інтер’єр. Полотна ― будь то фотографії господарів і родичів, картини в стилі поп-арт або репродукції великих картин, зроблять обстановку будинку оригінальної і затишною, скажуть багато про господаря будинку.