Передвижные стеллажи

11-22-2017

«Литпол-Україна» — один з найбільших виробників металевих меблів в Україні. Наше виробництво спрямоване на виготовлення металевих шаф для гардеробів, офісів, промислових об’єктів, стелажів для складу та іншої металевої меблів широкого призначення. Як відомо, кращий вибір продукту – вибір якості за доступною ціною. Якщо ви потрапили до нас, значить Ви шукаєте якісну продукцію, яку ми зможемо Вам запропонувати у широкому асортименті і за доступною ціною. У нас найкращі передвижные стеллажи.

Хто ж наш потенційний клієнт? Практично будь-яка організація потребує зберіганні речей співробітників, господарських приладь, різних інструментів, бухгалтерських приладдя та іншого господарства. В Європі користуються популярністю металеві офісні столи для співробітників, виготовлені повністю з металу, за винятком стільниці. На нашому сайті представлені офісні столи та тумби. Також великою популярністю користуються складські стелажі, як стаціонарні, так і пересувні на рейках, або, як їх ще називають , мобільні стелажі для архівів, що дозволяє заощадити багато місця в офісі. Нашими шафками користуються в навчальних закладах та в садках для зберігання дитячих речей, розмір шафок підібраний для діток різного віку. Купити металеву меблі Ви зможете оптом і в роздріб.

Як же ми досягли наших успіхів? Щоб домогтися успіху в будь-якій справі, необхідно сформувати єдину систему злагодженого механізму. У нашому випадку сформована команда професіоналів своєї справи, створена потужна виробнича база для створення якісної продукції. Вся меблі виготовляються на сучасних і універсальних машинах для обробки і формування сталі і металевих профільованих виробів, використовується нова технологія порошкового фарбування, а також безперервний контроль над власними технічними кадрами – все це гарантує високу якість наших меблів. Ми цінуємо те, чим ми займаємося і те, що пропонуємо своїм клієнтам! Наша головна мета – відповідати Вашим очікуванням.

У нас Ви зможете детально ознайомитися з усією нашою продукцією, переглянути наші каталоги і при потребі завантажити їх. Якщо Ви знайшли те, що шукали, можете зв’язатися з нами за телефоном, вказаним на нашому сайті або написати нам на нашу поштову скриньку — [email protected] Купити металеву меблі можна не виходячи з офісу. Ми доставляємо нашу продукцію по всій Україні. Ви можете купити шафи металеві (Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ або будь-яке інше місто України) у нас на самих вигідних умовах. Сподіваємося на співпрацю!