Перезапуск легендарної серії saints row

12

Не так давно була презентація вельми несподіваного секретного проекту від koch media і всюдисущий гаррук не міг упустити таку можливість. Показано було не так багато, але те, що було побачено викликало нехай боязку, але надію на краще. З назви, я думаю, ви вже зрозуміли про що мова. Ігрову серію saints row глобально перезапускають. Інформації ще не так багато, але поділюся тим, що вже точно відомо.

Дія гри відбувається у вигаданому місті санто-ільясо, що розташувався в самому центрі американського південного заходу. Місто поділене між бандами, які періодично гризуться за владу, злочинність процвітає, а беззаконня і корупція стали звичайною справою. І ось в такому райському містечку група молодих друзів вирішує, що настав час почати власну злочинну сагу і піднятися на вершину харчового ланцюжка, попутно підім’явши під себе все місто.

Традиційно для серії, нашим альтер-его буде бос. У демонстрованих роликах на благо сучасних трендів босом була афроженщина з напівбритою головою і квадратним підборіддям, але поспішаю заспокоїти вас, розробники не хочуть потрапити на багаття або вила, і вбудували в гру повноцінний редактор персонажа, де можна зліпити практично якого завгодно боса. Тому з цим порядок. Разом з нами нелегкий шлях до вершин почнуть наші друзі: ніна, кевін і елі. Ця різношерста компанія і сформує банду святих, яка стає новим гравцем в місті.

Протистояти на цьому нелегкому шляху нам будуть представники банд лос-пантерос, ідоли і маршалли. І щоб побудувати свою імперію на вулицях санто-ілесо, доведеться неабияк повоювати з конкурентами за контроль над містом. Історія, розказана в новій saints row — це повість про шлях починаючої компанії друзів, які вирішили побудувати свій бізнес, який за збігом обставин і завдяки об’єктивним обставинам виявився злочинним.

Що ж нам пропонують розробники? велику пісочницю. Світ saints row у вигляді великого міста санто-ілесо і передмість сповнений різноманітних завдань, кримінальних пригод і божевільних місій в стилі вибухових блокбастерів. Крім сюжету і побічних активностей, ви самі можете регулярно створювати забавні ситуації в світі, чуйному на ваші дії. Доведеться і неабияк постріляти, і покерувати авто, і навіть політати на вінгсьюті на своєму шляху до вершини.

Я вже згадував раніше про розширеному редакторі для створення свого персонажа, але це ще не все, так само за допомогою просунутого набору інструментів для настройки можна буде стилізувати на свій смак свою вірну тачку і своїх напарників. Причому розробники обіцяють, що гравці такого ще не бачили в іграх з відкритим світом. Подивимося на це уважніше, коли гра потрапить в руки.

Набір транспортних засобів обіцяється різноманітним, на відкуп гравцям представлені численні автомобілі, мотоцикли, вертольоти, літаки, сввп, ховерборди і ховеркрафти, вінгсьют і т. Д. Арсенал знарядь вбивства і руйнування не менш вражаючий, револьвери, пістолети, штурмові гвинтівки і карабіни, вінтажна зброя, дробовики, автоматичні дробовики, гранатомети, ракетні установки птр, зенітні комплекси, і інші зразки не класифікується екзотичного озброєння.

Захоплювати місто і влаштовувати свавілля на вулицях буде вкрай захоплююче, а разом з кооперативом з можливістю приєднуватися вашим друзям до вашої гри на льоту, проект починає виглядати все привабливіше. Навіть якщо сюжет не буде вистачати зірок з неба і буде звичайною історією про хлопців, які прийшли до успіху, то можливість влаштувати локальну війну із застосуванням купи різноманітних гармат в одному чималих розмірів місті з передмістям — звучить як мінімум цікаво, тим більше в кооперативі.

Що ж за підсумком? змащуємо стовбури і готуємося вриватися в безшовний санто-ільесо з друзями, щоб учиняти філія пекла на землі. Історія, за словами розробників, стане дещо дорослішою, але фірмовий гумор серії нікуди не дінеться. Настав час привести святих до успіху. Чекати доведеться до 25 лютого 2022 року, а серед списку платформ маємо як консолі минулого, так і нинішнього покоління і пк. Ближче до релізу має з’явитися більше інформації про гру, а поки на цьому все, з вами був гаррук.

Реліз: 25 лютого 2022