Philips fidelio t1: активне шумозаглушення і до 48 годин роботи

26

Бренд philips оголосив про випуск нових повністю бездротових навушників fidelio t1. Виробник відзначає незвичайний дизайн, підтримку активного шумозаглушення, швидке підключення до android-пристроїв і значні показники автономної роботи.

Philips fidelio t1 виконані у форматі компактних внутрішньоканальних затичок з унікальним дизайном. У них використовуються 10-мм драйвери, що, за запевненням виробника, забезпечує високу якість звуку у всьому діапазоні. Цьому сприяє і підтримка кодека ldac, що відповідає за бездротовий прийом і відтворення аудіо високої роздільної здатності.

На додаток до пасивної звукоізоляції в навушниках використовується технологія активного шумозаглушення, завдяки чому користувач може насолоджуватися музикою навіть в гучній обстановці. Для підключення використовується bluetooth 5.2, а технологія google fast pair забезпечує швидку і зручну синхронізацію з android-пристроями. Крім того, технологія push-to-talk дозволяє користуватися голосовим помічником google assistant в режимі гучного зв’язку. У навушниках також є іч-датчики, що визначають їх знаходження в вусі. Так, при витяганні відтворення автоматично зупиняється.

Заявлений час автономної роботи philips fidelio t1 з включеним шумозаглушенням становить 9 годин в режимі відтворення музики, а з урахуванням підзарядки від кейса виходить ще 25 додаткових годин. При відключенні шумозаглушення ці показники виростають до 13 і 35 годин відповідно. На повну зарядку потрібно 2 години, а 15-хвилинна підзарядка забезпечує додаткову годину роботи.

У росії philips fidelio t1 будуть доступні в наступному році.